Logo EC elements

Artykuły

anbac - Zabawki z efektem antybakteryjnym!!!

"anbac" to nazwa nowej linia zabawek firmy Eitech. Produkty wykonane są z innowacyjnego materiału syntetycznego wymieszanego z drewnem sosnowym. Umiejętne połączenie sproszkowanego drewna z plastikiem pozwoliło wytwanbac logoorzyć antybakteryjny materiał, który może okazać się przełomem w produkcji zabawek dla najmniejszych dzieci ze względu na swoje właściwości antybakteryjne. Zostało to potwierdzone przez testy wykonane przez Niemiecki Instytut Technologii Żywienia. Zabawki wykonane z nowego materiału samoczynnie są wolne od zarazków po około ośmiu godzinach!!! Na innych materiałach z których wykonuje się powszechnie zabawki, bakterie można znaleźć nawet po 24 godzinach.

Zabawki wykonane z tego materiału posiadają cechy charakterystyczne zarówno dla plastiku, mogą mieć różny kształt, kolor, elastyczność oraz równocześnie elementy drewna sosnowego, czyli zapach i właściwości antybakteryjne.

Prace nad materiałem trwały przeszło dwa lata, ale efekt finalny jest bardzo owocny. Ma on właściwości antybakteryjne, a dodatkowo jest przyjazny dla środowiska.

 anbac poster

Zabawki już wkrótce pojawią się w naszej ofercie handlowej.